19 lipca 2010

Sesje zdjęciowe w Mam Czas Cafe

Chciałabym poinformować wszystkich, którzy się zastanawiają nad zrobieniem sesji zdjęciowej swojemu dziecku lub swojemu brzuszkowi lub sobie (a co! też można ;), że nawiązałam współpracę z super fajną kawiarenką dla dzieci i ich rodziców MamCzasCafe i możemy się teraz umawiać na sesje zdjęciowe nie tylko w plenerze lub w Waszym domu ale także w tej miłej kawiarence. Nie będziemy oczywiście robić zdjęć przy ludziach pijących kawę - do dyspozycji mamy tam prywatną salę, w której będą odbywać się sesje zdjęciowe.

Ta wiadomość może ucieszyć przede wszystkich tych, którzy nie dysponują odpowiednio dużą przestrzenią w domu aby rozstawić przenośne studio fotograficzne albo też dla tych, którzy wolą wyjść na sesję z domu i nie robić sobie bałaganu ;)

Dodam jeszcze, że MamCzasCafe to nie taka sobie zwykła kawiarenka, ale świetne miejsce dla mam i tatusiów, żeby odpocząć, napić się spokojnie kawki lub soczku, podczas gdy Wasze dzieci będą się bawić w kątku z zabawkami pod opieką kafejkowej bony. W MamCzasCafe prowadzone są też liczne zajęcia dla dzieci (np. bajkoczytanie, muzykowanie, gimnastyka) oraz dla rodziców (pierwsza pomoc dla dzieci, chustonoszenie i tysiąc innych). Więcej informacji można znaleźć oczywiście na stronie www.MamCzasCafe.pl

Aaaa, no i zapomniałam napisać gdzie się znajduje to miłe miejsce ;)
Kawiarenka MamCzasCafe znajduje się we Wrocławiu, na Ołtaszynie, na ul. Zwycięskiej 14d/1/A

A żeby post nie był bez zdjęcia dołączam fotkę z pierwszej sesji, która odbyła się w MamCzasCafe. W roli głównej przystojniak Bartek.

0 komentarzy: